• Zimowa Liga BSA 2020
  • Ostatnie wyniki:
    • 2020.02.11 GRMC - Event Catering 1186:1044
    • 2020.02.11 Przelewy24 - Orange Polska S.A. 1181:1256
    • 2020.02.10 EXITO - MK Bowling 1080:1065
    • 2020.02.10 WRI - OLX 1000:978
    • 2020.02.10 Eurocash - PKO BP 1270:1128
    • 2020.02.07 EY - PEFS 7:5

Podsumowanie Wiosennej Ligi BSA 2019

Klasyfikacja końcowa oraz galeria zdjęć z oficjalnego zakończenia Wiosennej Ligi BSA 2019

Piłka nożna

POWIETRZE

XI – Inline Poland

X – PKO Bank Polski

IX – Przelewy24

VIII – Sędziowie

VII – Radcowie Prawni

VI – OSTC Poznań

V – Komornicy

IV – Flexlink

III – Palestra

II – Mat-Oil

I – Schur Flexibles

Król strzelców – Krzysztof Stępniak (Sędziowie)

Król asyst – Dawid Radzicki (FlexLink)

Najlepszy bramkarz – Artur Trawiński (Schur Flexibles)

HALA

IX – Eurocash

VIII – EY

VII – IKEA BSC

VI – Arka Strong

V – PEFS

IV – PwC

III – Azzardo FC

II – Nivea BMP

I – Roti-Ten

Król strzelców – Dawid Jarosz (Azzardo FC)

Król asyst – Krzysztof Filipiak (Nivea BMP)

Najlepszy bramkarz – Maciej Lubczyński (Roti-Ten

BOWLING

XI – Event Catering

X – OLX Dream Team

IX – Elastic Bowling Service (Grupa OLX)

VIII – Orange Polska SA

VII – MPK Poznań

VI – MK Bowling

V – PKO Bank Polski

IV – WRI

III – EXITO                    

II – Eurocash

I – Przelewy24

Najlepsza zawodniczka – Marta Tarajkowicz (Przelewy24)

Najlepszy zawodnik –Michał Świtalski (MK Bowling)

Zwycięzca Klasyfikacji Strike – Michał Świtalski (MK Bowling)  

SIATKÓWKA

V – Volkswagen Group Services

IV – TEB Akademia

III – Concordia Ubezpieczenia

II – Superkiosk1

I – Przelewy24

Najlepsza zawodniczka – Małgorzata Gramatyka (Przelewy24)

Najlepszy zawodnik – Maciej Liszkowski (Superkiosk1)


Halowa Piłka Nożna Gr I

1.
Decathlon Franowo
0:13
Nivea BMP
2.
Arka Strong
9:1
Przelewy24
3.
Nivea BMP
5:2
Arka Strong
4.
OSTC Poznań
2:8
Mercedes Duda-Cars
5.
Arka Strong
3:7
Mercedes Duda-Cars

Halowa Piłka Nożna Gr II

1.
DEK-POL
3:5
NBP Poznań
2.
PKO BP
1:11
Roti-Ten
3.
Inline Poland
2:12
DEK-POL
4.
NBP Poznań
1:2
Roti-Ten
5.
PKO BP
6:2
Suusy

Halowa Piłka Nożna Gr III

1.
EY
7:5
PEFS
2.
Pyrland Park Linowy
3:3
Eurocash
3.
FlexLink
5:4
PwC
4.
PEFS
3:0
Pyrland Park Linowy
5.
EY
2:2
Pyrland Park Linowy

Bowling Gr A

1.
Przelewy24
1181:1256
Orange Polska S.A.
2.
GRMC
1186:1044
Event Catering
3.
Eurocash
1270:1128
PKO BP
4.
WRI
1000:978
OLX
5.
EXITO
1080:1065
MK Bowling