-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Amatorska Liga Siatkówki


Zapisy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

tel: 61 858 85 60

Start 17 września 2018 


Uczestnicy W Lidze BSA może występować każda firma, która posiada reprezentację złożoną z osób zatrudnionych w firmie, związanych lub zaprzyjaźnionych z firmą.

Tylko Amatorzy

Przepisy gry oraz regulamin rozgrywek nie zezwalają na uczestnictwo w Lidze BSA osób czynnie związanych ze sportem. Drużyny grają w ligach odpowiadających ich poziomowi sportowemu, a tym samym rywalizują z zespołami prezentującymi podobne umiejętności

Organizacja Ligi

Czas trwania ligi to 11 tygodni z założeniem rozgrywania przez jedną drużynę jednego meczu w tygodniu. Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Terminarz spotkań opracowywany jest z wielotygodniowym wyprzedzeniem i uwzględnia terminy wyjazdów służbowych. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość przełożenia meczu.

Przepisy gry

Amatorska Liga BSA rozgrywana jest w oparciu o standardowe przepisy gry w siatkówkę, dostosowane do rekreacyjnego charakteru meczów.

Profesjonalna kadra sędziowska

Spotkania prowadzone są przez profesjonalną kadrę sędziowską . Do grona naszych sędziów należą doświadczeni sędziowie oddelegowani przez WZS.

Obsługa meczów

Dodatkowa obsługa meczu dba o zapewnienie napojów dla uczestników i czuwa nad sprawną organizacją przebiegu meczów. Mecz sparingowy W tygodniu treningowym każda drużyna rozgrywa mecz sparingowy, który jest treningiem przed kolejną edycją Ligi BSA.

Serwis Informacyjny: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kapitanowie drużyn na bieżąco otrzymują aktualne tabele i wyniki z przebiegu rywalizacji pocztą e-mail. Każdego dnia do godziny 12:00 aktualizowane są wyniki i tabele na stronach internetowych Ligi BSA: www.bsa.poznan.pl/liga Współpracujące z BSA media publikują wszystkie wyniki, statystyki i tabele raz w tygodniu w wiadomościach o sporcie amatorskim.

Obiekty

Mecze Ligi BSA rozgrywane są w hali LO św. Marii Magdaleny

 

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO
Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości