-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Liga Piłki Nożnej na Powietrzu


Start 17 września 2018 

Zapisy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

tel: 61 858 85 60


Amatorska Liga BSA

Uczestnicy W Lidze BSA może występować każda firma, która posiada reprezentację złożoną z osób zatrudnionych w firmie, związanych lub zaprzyjaźnionych z firmą.

Tylko Amatorzy

Przepisy gry oraz regulamin rozgrywek nie zezwalają na uczestnictwo w Lidze BSA osób czynnie związanych ze sportem. Drużyny grają w ligach odpowiadających ich poziomowi sportowemu, a tym samym rywalizują z zespołami prezentującymi podobne umiejętności.

Organizacja Ligi

W ciągu roku rozgrywane są trzy edycje Ligi Piłki Nożnej. Jedna edycja trwa 11 tygodni. Każdy zespół rozgrywa najczęściej jeden mecz w tygodniu. Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Terminarz spotkań opracowywany jest z wielotygodniowym wyprzedzeniem i uwzględnia terminy wyjazdów służbowych. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość przełożenia meczu. Drużyna występuje na boisku w składzie 6 osobowym.

Przepisy gry

Amatorska Liga BSA rozgrywana jest w oparciu o standardowe przepisy gry w piłkę nożną, dostosowane do rekreacyjnego charakteru meczów.

Profesjonalna kadra sędziowska

Spotkania prowadzone są przez profesjonalną kadrę sędziowską. Do grona naszych sędziów należą doświadczeni sędziowie oddelegowani przez WZPN.

Obsługa meczów

Dodatkowa obsługa meczu dba o zapewnienie napojów dla uczestników, prowadzenie protokołu i czuwa nad sprawną organizacją przebiegu meczów.

Mecz sparingowy

W tygodniu treningowym każda drużyna rozgrywa mecz sparingowy, który jest treningiem przed kolejną edycją Ligi BSA.

Serwis Informacyjny: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kapitanowie drużyn na bieżąco otrzymują aktualne tabele i wyniki z przebiegu rywalizacji pocztą e-mail. Każdego dnia do godziny 12:00 aktualizowane są wyniki i tabele na stronach internetowych Ligi BSA: www.bsa.poznan.pl/liga. Współpracujące z BSA media publikują wszystkie wyniki, statystyki i tabele raz w tygodniu w wiadomościach o sporcie amatorskim.

Obiekt

Najlepsze boisko ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu. Trawa najnowszej generacji. Obiekt Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 13.

 

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO
Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości