-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Bowling Liga BSA

Start 17 września 2018 
tel: 61 858 85 60


Uczestnicy W Lidze BSA może występować każda firma, która posiada reprezentację złożoną z osób zatrudnionych w firmie, związanych lub zaprzyjaźnionych z firmą.

Tylko Amatorzy

Przepisy gry oraz regulamin rozgrywek nie zezwalają na uczestnictwo w Lidze BSA osób czynnie związanych ze sportem. Drużyny grają w ligach odpowiadających ich poziomowi sportowemu, a tym samym rywalizują z zespołami prezentującymi podobne umiejętności.

Organizacja Ligi

Czas trwania ligi to 10 tygodni z założeniem rozgrywania przez jedną drużynę jednego meczu w tygodniu. Jeżeli do ligi zgłosi się do 11 drużyn, turniej rozgrywa się systemem” każdy z każdym”. Jeżeli w lidze występuje więcej niż 12 drużyn, turniej jest rozgrywany dwoma systemami, na początku faza eliminacji w grupach, dalej systemem „play off” Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Terminarz spotkań opracowywany jest z wielotygodniowym wyprzedzeniem i uwzględnia terminy wyjazdów służbowych. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość przełożenia meczu.

Przepisy gry

Amatorska Liga BSA rozgrywana jest w oparciu o standardowe przepisy gry w bowling dostosowane do rekreacyjnego charakteru meczów. Na jeden mecz składają się dwie gry.

Profesjonalna kadra sędziowska

Spotkania prowadzone są przez profesjonalną kadrę sędziowską. Do grona naszych sędziów należą doświadczeni instruktorzy bowling.

Obsługa meczów

Dodatkowa obsługa meczu dba o sprawną organizację przebiegu meczów.

Serwis Informacyjny: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kapitanowie drużyn na bieżąco otrzymują aktualne tabele i wyniki z przebiegu rywalizacji pocztą e-mail. Każdego dnia do godziny 12:00 aktualizowane są wyniki i tabele na stronach internetowych Ligi BSA: www.bsa.poznan.pl/liga Współpracujące z BSA media publikują wszystkie wyniki, statystyki i tabele raz w tygodniu w wiadomościach o sporcie amatorskim.

Obiekty

Mecze Ligi BSA rozgrywane są w MK Bowling w galerii MM.

 
 

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO
Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości