Siatkówka WIOSNA 2004 - Grupa Play Off - wyniki

Piłka siatkowa

GlaxoSmithKline
Zasób 12 : 1
VW Poznan
Pierwszego seta, po wyrównanej walce i emocjonującej końcówce, rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy VW Poznań. W dwóch kolejnych lepsi okazali się gracze GlaxoSmithKline, wygrywając dość wyraźnie i awansując dzięki temu zwycięstwu do grona drużyn walczących o pierwsze miejsce w Lidze.
Wavin Metalplast
Ernst & Young
Po pierwszym, wysoko wygranym secie, zawodnicy Wavinu nieco się rozprężyli, co natychmiast wykorzystali gracze Ernst & Young. Wygrali drugiego seta i wyrównali tym samym stan meczu na 1:1. W trzeciej partii obie drużyny popełniły kilka błędów, ale korzystniej wypadli zawodnicy Wavinu, którzy ostatecznie zwyciężyli w całym meczu.
Lech B.W.
Zasób 12 : 0
Wyborowa SA
Pomimo dobrej gry, zespół Wyborowej nie był w stanie wygrać z pewnie i skutecznie grającym Lechem. Aktualny Mistrz Ligi BSA potwierdził swoją postawą, że jest w dobrej formie i będzie się liczył w walce o zwycięstwo.