• Zimowa Liga BSA 2020
  • Ostatnie wyniki:
    • 2020.02.11 GRMC - Event Catering 1186:1044
    • 2020.02.11 Przelewy24 - Orange Polska S.A. 1181:1256
    • 2020.02.10 EXITO - MK Bowling 1080:1065
    • 2020.02.10 WRI - OLX 1000:978
    • 2020.02.10 Eurocash - PKO BP 1270:1128
    • 2020.02.07 EY - PEFS 7:5

Piłka nożna Piłka Nożna Na powietrzu - Jesień 2019 - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Arkadiusz Habiera Palestra 10 14 6 0 0
Dariusz Stęczniewski GEP House 9 8 6 0 0
Arek Kurasiewicz Radcowie 8 7 6 0 0
Mateusz Stec Decathlon Franowo 8 3 6 0 0
Piotr Musiałowski Schur Flexibles 6 2 6 1 0
Marcin Stelmach Przelewy24 7 1 6 0 0
Maciej Woźniak Palestra 8 18 5 0 0
Filip Weber Schur Flexibles 6 10 5 1 0
Michał Feledziak Radcowie 5 3 5 0 0
Grzegorz Skierś Sędziowie 11 0 5 0 0
Łukasz Niedzielak Decathlon Franowo 8 12 4 0 0
Adam Bajon Palestra 8 9 4 0 0
Mariusz Banaszak Przelewy24 8 7 4 0 0
Dariusz Smejda Radcowie 11 6 4 0 0
Piotr Nowak GEP House 8 5 4 0 0
Jakub Pawłowski Radcowie 7 3 4 0 0
Grzegorz Gucze Komornicy 1 3 4 0 0
Wojciech Kaźmierczak Radcowie 10 3 4 1 0
Tomasz Śmiglak FlexLink 6 3 4 0 0
Karol Donarski Decathlon Franowo 5 2 4 0 0
Radosław Macioszek Schur Flexibles 3 1 4 0 0
Paweł Szerszeń Palestra 10 1 4 0 0
Jakub Korbski Palestra 2 0 4 0 0
Dawid Radzicki FlexLink 2 0 4 0 0
Sławomir Parus Radcowie 12 21 3 1 0
Krzysztof Stępniak Sędziowie 11 19 3 0 0
Tomasz Witek Decathlon Franowo 7 9 3 0 0
Karol Mielnik Schur Flexibles 6 6 3 0 0
Mateusz Krysiak OSTC Poznań 4 5 3 0 0
Norbert Darzecki Schur Flexibles 2 3 3 0 0
Paweł Soliński Sędziowie 11 1 3 0 0
Łukasz Poszwiński Radcowie 7 1 3 0 0
Maciej Musielski PKO BP 4 8 2 0 0
Dawid Kruk FlexLink 7 7 2 0 0
Mateusz Szynwelski Palestra 9 4 2 0 0
Adam Radzicki FlexLink 3 4 2 0 0
Kamil Ekiert Radcowie 11 4 2 0 0
Mariusz Kleczkowski PKO BP 5 3 2 0 0
Bartosz Jezierski OSTC Poznań 4 3 2 0 0
Waldemar Prusinowski Sędziowie 8 1 2 0 0
Krzysztof Sprync Komornicy 5 1 2 0 0
Krzysztof Nitsche FlexLink 2 1 2 0 0
Michał Pacholik Palestra 1 0 2 0 0
Przemek Mańke Palestra 2 0 2 0 0
Witold Forycki Komornicy 9 0 2 0 0
Jan Dalke Decathlon Franowo 7 0 2 1 0
Piotr Horbik Schur Flexibles 5 10 1 0 0
Michał Rojewski Komornicy 8 10 1 0 0
Karol Siejak FlexLink 4 7 1 0 0
Emil Tomczyk FlexLink 7 7 1 0 0
Maciej Niedziałkowski Radcowie 4 7 1 0 0
Krzysztof Mendyk PKO BP 7 6 1 0 0
Sławomir Osek FlexLink 4 4 1 0 0
Jakub Lewandowski Przelewy24 6 4 1 0 0
Łukasz Zgłobicki Radcowie 6 3 1 0 0
Piotr Krystyniak Sędziowie 12 3 1 0 0
Grzegorz Kurzyca Palestra 4 3 1 0 0
Paweł Markowski Przelewy24 6 3 1 0 0
Marcin Skalski Schur Flexibles 6 3 1 1 0
Sławomir Szymański Sędziowie 7 2 1 0 0
Przemysław S GEP House 3 2 1 0 0
Bartosz Kellner Schur Flexibles 1 2 1 0 0
Artur Roguski OSTC Poznań 1 2 1 0 0
Marek Kurzymski PKO BP 7 2 1 0 0
Jakub Owczarek Radcowie 3 2 1 0 0
Damian Przybylski Przelewy24 3 2 1 0 0
Bruno Winger OSTC Poznań 1 2 1 0 0
Robert Czapliński GEP House 3 1 1 0 0
Piotr Cielewicz Komornicy 1 1 1 0 0
Andrzej Symołon PKO BP 4 1 1 0 0
Paweł Kirchner FlexLink 6 1 1 0 0
Rafał Cielewicz Komornicy 9 1 1 0 0
Wojciech Gembicki OSTC Poznań 2 1 1 0 0
Stanisław Piszczoła OSTC Poznań 2 1 1 0 0
Dawid Kotliński Palestra 2 1 1 0 0
Artur Kaczmarek Komornicy 7 1 1 0 0
Wojciech Urbaniak Palestra 12 1 1 0 0
Kamil Stefanowicz Sędziowie 12 0 1 0 0
Jacek Skura GEP House 7 0 1 0 0
Patryk Wojtyłko OSTC Poznań 4 0 1 0 0
Emil Komur Decathlon Franowo 3 0 1 0 0
Jan Andrzejewski Sędziowie 4 0 1 0 0
Tomasz Słaby Palestra 1 0 1 1 0
Krzysztof Jakoktochce Radcowie 10 0 1 0 0
Tomasz Siejek Decathlon Franowo 2 0 1 0 0
Piotr Robak Przelewy24 7 0 1 0 0
Marek Pawełczyk Przelewy24 7 7 0 0 0
Michał Molski GEP House 3 6 0 0 0
Marek Bartkowiak Palestra 4 6 0 0 0
Alan Markowski FlexLink 7 5 0 0 0
Maciej Sadłowski GEP House 4 4 0 0 0
Bartosz Bednarek Palestra 4 4 0 0 0
Szymon Porawski Schur Flexibles 4 4 0 0 0
Kuba Budziński Komornicy 3 3 0 0 0
Bartłomiej Konieczny Decathlon Franowo 6 3 0 0 0
Wojciech Janicki GEP House 8 3 0 0 0
Patryk Cegielski Schur Flexibles 1 3 0 0 0
Kacper Marczak Sędziowie 12 2 0 0 0
Christian Ndu OSTC Poznań 3 2 0 0 0
Przemysław Wujewski Komornicy 6 2 0 0 0
Jonasz Dudek Schur Flexibles 6 2 0 0 0
Piotr Łuczak Palestra 1 2 0 0 0
Klaudiusz Kapłon GEP House 6 2 0 0 0
Paweł Wąsowski Przelewy24 2 2 0 0 0
Michał Kozłowski Decathlon Franowo 3 2 0 0 0
Grzegorz Mania Palestra 3 1 0 0 0
Robert Kubicki Sędziowie 10 1 0 0 0
Roman Golicki FlexLink 4 1 0 0 0
Łukasz Mieloch Palestra 1 1 0 0 0
Kamil Rogulski Decathlon Franowo 3 1 0 0 0
Karol Krzemiński Komornicy 1 1 0 0 0
Tomasz Malec Przelewy24 6 1 0 0 0
Karol Winiarski PKO BP 6 1 0 0 0
Marcin Pętkowski Komornicy 2 0 0 0 0
Mateusz Kęsy Decathlon Franowo 1 0 0 0 0
Sebastian Kolenda Decathlon Franowo 1 0 0 0 0
Rafał Saniuk Radcowie 3 0 0 0 0
Marcin Kruszczyński Komornicy 1 0 0 0 0
Bartek Pawlak PKO BP 1 0 0 0 0
Tomasz Kałużny FlexLink 1 0 0 0 0
Rafał Jakubowski FlexLink 1 0 0 0 0
Tomasz Świdniak GEP House 1 0 0 0 0
Marcin Jackowiak Schur Flexibles 1 0 0 0 0
Jakub Krobski Palestra 2 0 0 0 0
Mateusz Suwała FlexLink 1 0 0 0 0
Artur Trawiński Schur Flexibles 4 0 0 0 0
Rafał Sęk FlexLink 1 0 0 0 0
Piotr Szymański PKO BP 2 0 0 0 0
Tomasz Tyrzyk PKO BP 1 0 0 0 0
Michał Ochatny PKO BP 1 0 0 0 0
Bartosz Majda Palestra 2 0 0 0 0
Tymoteusz Błażyński PKO BP 4 0 0 0 0
Tomasz Mrozowski OSTC Poznań 2 0 0 0 0
Maciej Bankiewicz Komornicy 4 0 0 0 0
Krzysztof Szkopek PKO BP 2 0 0 0 0
Wojciech Kredkowski PKO BP 1 0 0 0 0
Krzysztof Czorny Radcowie 1 0 0 0 0
Adrian Żakowski Decathlon Franowo 2 0 0 0 0
Maciej Moszczeński Palestra 1 0 0 0 0
Adam Jankowski Palestra 2 0 0 0 0
Marcin Gembicki OSTC Poznań 4 0 0 0 0
Darek Mielcarek OSTC Poznań 4 0 0 0 0
Maciej Wypych Palestra 8 0 0 0 0
Mateusz Chrzanowski FlexLink 6 0 0 0 0
Damian Strzeliński FlexLink 2 0 0 0 0
Krzysztof Myka Komornicy 5 0 0 0 0
Mateusz Bankiewicz Komornicy 2 0 0 0 0
Krzysztof Kurzawski Przelewy24 3 0 0 0 0
Piotr Tasiemski PKO BP 5 0 0 0 0
Sebastian Płachta Przelewy24 1 0 0 0 0
Leszek Banaszak GEP House 4 0 0 0 0
Przemysław Kapłon GEP House 8 0 0 0 0
Zbigniew Kozioł GEP House 3 0 0 0 0
Rafał Norek Przelewy24 1 0 0 0 0
Tomasz Grochowski Przelewy24 1 0 0 0 0
Daniel Pośpiech Radcowie 10 0 0 0 0
Artur Przybysz Decathlon Franowo 6 0 0 0 0
Jakub Witasłowski Komornicy 3 0 0 0 0
Łukasz Wojtaszek Komornicy 4 0 0 0 0
Witold Filaroswki OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Valenty Havaniuk OSTC Poznań 2 0 0 0 0
Kamil Parys GEP House 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr I

1.
Decathlon Franowo
0:13
Nivea BMP
2.
Arka Strong
9:1
Przelewy24
3.
Nivea BMP
5:2
Arka Strong
4.
OSTC Poznań
2:8
Mercedes Duda-Cars
5.
Arka Strong
3:7
Mercedes Duda-Cars

Halowa Piłka Nożna Gr II

1.
DEK-POL
3:5
NBP Poznań
2.
PKO BP
1:11
Roti-Ten
3.
Inline Poland
2:12
DEK-POL
4.
NBP Poznań
1:2
Roti-Ten
5.
PKO BP
6:2
Suusy

Halowa Piłka Nożna Gr III

1.
EY
7:5
PEFS
2.
Pyrland Park Linowy
3:3
Eurocash
3.
FlexLink
5:4
PwC
4.
PEFS
3:0
Pyrland Park Linowy
5.
EY
2:2
Pyrland Park Linowy

Bowling Gr A

1.
Przelewy24
1181:1256
Orange Polska S.A.
2.
GRMC
1186:1044
Event Catering
3.
Eurocash
1270:1128
PKO BP
4.
WRI
1000:978
OLX
5.
EXITO
1080:1065
MK Bowling