• Wiosenna Liga BSA
  • Ostatnie wyniki:
    • 2019.07.04 PKO BP - OSTC Poznań 2:13
    • 2019.07.03 Nivea BMP - Azzardo FC 5:3
    • 2019.07.03 PwC - PEFS 3:3
    • 2019.07.03 Komornicy - FlexLink 3:4
    • 2019.07.03 Palestra - Przelewy24 10:2
    • 2019.07.03 Schur Flexibles - Mat-Oil 7:2

Piłka nożna ZIMA 2019 - H3 - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Filip Nowak Pyrland Park Linowy 4 9 14 0 0
Tomasz Wawrzyniak Roti-Ten 5 7 7 0 0
Michał Zygmanowski Getinge IC 4 2 4 0 0
Paweł Markowski Przelewy24 5 1 4 0 0
Kamil Laszczkowski Getinge IC 5 9 3 0 0
Łukasz Jackowski Getinge IC 5 5 3 0 0
Michał Dolata Pyrland Park Linowy 5 4 3 0 0
Dawid Radzicki FlexLink 2 2 3 0 0
Łukasz Pałaszewski Azzardo FC 4 1 3 0 0
Sławomir Osek FlexLink 3 1 3 0 0
Radosław Grzyboski Pyrland Park Linowy 4 0 3 0 0
Michał Jaśkowiak Roti-Ten 3 7 2 0 0
Dawid Nowak Pyrland Park Linowy 4 4 2 0 0
Mateusz Bartnicki Azzardo FC 4 3 2 0 0
Adam Radzicki FlexLink 2 2 2 0 0
Mateusz Leciej Getinge IC 1 1 2 0 0
Mariusz Banaszak Przelewy24 2 1 2 0 0
Arek Arenz FlexLink 1 0 2 0 0
Łukasz Lewandowski Pyrland Park Linowy 5 11 1 0 0
Tomasz Śmiglak FlexLink 4 7 1 0 0
Jacek Juskowiak Pyrland Park Linowy 3 5 1 0 0
Marian Musiał Roti-Ten 4 3 1 0 0
Karol Siejak FlexLink 3 3 1 0 0
Marek Kozłowicz Azzardo FC 5 2 1 0 0
Piotr Robak Przelewy24 5 2 1 0 0
Jarosław Musiał Roti-Ten 3 2 1 0 0
Adam Ciepłuch Azzardo FC 5 1 1 0 0
Krzysztof Kurzawski Przelewy24 1 1 1 0 0
Artur Powroźnik Przelewy24 1 1 1 0 0
Maciej Lubczyński Roti-Ten 5 1 1 0 0
Piotr Walczak Roti-Ten 5 1 1 0 0
Artur Chmiel Roti-Ten 4 1 1 1 0
Rafał Jakubowski FlexLink 4 1 1 0 0
Paweł Kirchner FlexLink 3 0 1 0 0
Karol Korcz Getinge IC 4 0 1 0 0
Mateusz Ziaja Getinge IC 4 6 0 0 0
Marek Pawełczyk Przelewy24 5 4 0 0 0
Oskar Ruciński Pyrland Park Linowy 5 2 0 0 0
Bartosz Górny Azzardo FC 4 2 0 0 0
Jacek Roszyk FlexLink 2 2 0 0 0
Mateusz Kieliszewski FlexLink 1 2 0 0 0
Jakub Lewandowski Przelewy24 2 2 0 0 0
Paweł Sałata Przelewy24 4 2 0 0 0
Maciej Krzysztofiak Roti-Ten 5 1 0 0 0
Bartosz Poniatowski Pyrland Park Linowy 2 1 0 0 0
Grzegzorz Kowalski Azzardo FC 2 1 0 0 0
Piotr Białas Azzardo FC 1 1 0 0 0
Tomasz Urbaniak Getinge IC 3 1 0 0 0
Dawid Dera Azzardo FC 2 1 0 0 0
Maciej Czarnecki Getinge IC 1 1 0 0 0
Emil Tomczyk FlexLink 2 0 0 0 0
Dawid Czarnecki Azzardo FC 1 0 0 0 0
Tomasz Kaczmarek Azzardo FC 2 0 0 0 0
Alan Markowski FlexLink 3 0 0 0 0
Marcin Stelmach Przelewy24 1 0 0 0 0
Maciej Ciesielski Getinge IC 4 0 0 0 0
Łukasz Moszczyński FlexLink 2 0 0 0 0
Błażej Bębel Pyrland Park Linowy 3 0 0 0 0
Wojciech Kwiatek Pyrland Park Linowy 5 0 0 1 0
Rafał Starzyński Getinge IC 1 0 0 0 0
Cegieła Jakub Getinge IC 2 0 0 0 0
Bartosz Śmigielski Azzardo FC 4 0 0 0 0
Piotr Jusiak Przelewy24 5 0 0 0 0
Tomasz Kałużny FlexLink 3 0 0 0 0
Tomasz Malec Przelewy24 2 0 0 0 0
Sebastian Roszyk FlexLink 2 0 0 0 0
Tomasz Juskowiak Getinge IC 3 0 0 0 0
Jakub Rolirad Getinge IC 1 0 0 0 0
Filip Pawlik Getinge IC 2 0 0 0 0
Kuba Kosicki Getinge IC 4 0 0 0 0

Mecze o miejsca I-III

1.
Nivea BMP
5:3
Azzardo FC
2.
Roti-Ten
3:1
Nivea BMP
3.
Roti-Ten
2:0
Azzardo FC

Mecze o miejsca IV-VI

1.
PwC
3:3
PEFS
2.
PwC
11:4
Arka Strong
3.
Arka Strong
3:10
PEFS

Mecze o miejsca VII-IX

1.
Eurocash
4:5
EY
2.
IKEA BSC
10:4
Eurocash
3.
EY
3:10
IKEA BSC

Piłka Nożna - Powietrze Gr A 2019

1.
PKO BP
2:13
OSTC Poznań
2.
Schur Flexibles
7:2
Mat-Oil
3.
Palestra
10:2
Przelewy24
4.
Komornicy
3:4
FlexLink
5.
Inline Poland
0:3
Mat-Oil

Mecze o miejsca III-V

1.
Concordia Ubezpieczenia
2:0
TEB Akademia
2.
Concordia Ubezpieczenia
2:0
Volkswagen GS
3.
Volkswagen GS
0:2
TEB Akademia

Mecze o miejsce I

1.
Przelewy24
2:0
Superkiosk
2.
Przelewy24
1:2
Superkiosk

Bowling Gr A

1.
MK Bowling
1239:1190
Orange Polska S.A.
2.
PKO BP
1124:1021
Elastic Bowling Service (Grupa OLX)
3.
WRI
1144:932
Event Catering
4.
MK Bowling
1253:1207
MPK Poznań
5.
WRI
400:0
OLX Dream Team