• Wiosenna Liga BSA – Start 15 kwietnia 2019
  • Ostatnie wyniki:
    • 2019.06.13 Radcowie - Sędziowie 2:3
    • 2019.06.13 Przelewy24 - TEB Akademia 2:0
    • 2019.06.13 Superkiosk - Volkswagen GS 2:0
    • 2019.06.12 Komornicy - Inline Poland 3:0
    • 2019.06.12 PKO BP - FlexLink 0:19
    • 2019.06.12 Palestra - OSTC Poznań 3:2

Piłka nożna ZIMA 2019 - H3 - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Filip Nowak Pyrland Park Linowy 4 9 14 0 0
Tomasz Wawrzyniak Roti-Ten 5 7 7 0 0
Michał Zygmanowski Getinge IC 4 2 4 0 0
Paweł Markowski Przelewy24 5 1 4 0 0
Kamil Laszczkowski Getinge IC 5 9 3 0 0
Łukasz Jackowski Getinge IC 5 5 3 0 0
Michał Dolata Pyrland Park Linowy 5 4 3 0 0
Dawid Radzicki FlexLink 2 2 3 0 0
Łukasz Pałaszewski Azzardo FC 4 1 3 0 0
Sławomir Osek FlexLink 3 1 3 0 0
Radosław Grzyboski Pyrland Park Linowy 4 0 3 0 0
Michał Jaśkowiak Roti-Ten 3 7 2 0 0
Dawid Nowak Pyrland Park Linowy 4 4 2 0 0
Mateusz Bartnicki Azzardo FC 4 3 2 0 0
Adam Radzicki FlexLink 2 2 2 0 0
Mateusz Leciej Getinge IC 1 1 2 0 0
Mariusz Banaszak Przelewy24 2 1 2 0 0
Arek Arenz FlexLink 1 0 2 0 0
Łukasz Lewandowski Pyrland Park Linowy 5 11 1 0 0
Tomasz Śmiglak FlexLink 4 7 1 0 0
Jacek Juskowiak Pyrland Park Linowy 3 5 1 0 0
Marian Musiał Roti-Ten 4 3 1 0 0
Karol Siejak FlexLink 3 3 1 0 0
Marek Kozłowicz Azzardo FC 5 2 1 0 0
Piotr Robak Przelewy24 5 2 1 0 0
Jarosław Musiał Roti-Ten 3 2 1 0 0
Adam Ciepłuch Azzardo FC 5 1 1 0 0
Krzysztof Kurzawski Przelewy24 1 1 1 0 0
Artur Powroźnik Przelewy24 1 1 1 0 0
Maciej Lubczyński Roti-Ten 5 1 1 0 0
Piotr Walczak Roti-Ten 5 1 1 0 0
Artur Chmiel Roti-Ten 4 1 1 1 0
Rafał Jakubowski FlexLink 4 1 1 0 0
Paweł Kirchner FlexLink 3 0 1 0 0
Karol Korcz Getinge IC 4 0 1 0 0
Mateusz Ziaja Getinge IC 4 6 0 0 0
Marek Pawełczyk Przelewy24 5 4 0 0 0
Oskar Ruciński Pyrland Park Linowy 5 2 0 0 0
Bartosz Górny Azzardo FC 4 2 0 0 0
Jacek Roszyk FlexLink 2 2 0 0 0
Mateusz Kieliszewski FlexLink 1 2 0 0 0
Jakub Lewandowski Przelewy24 2 2 0 0 0
Paweł Sałata Przelewy24 4 2 0 0 0
Maciej Krzysztofiak Roti-Ten 5 1 0 0 0
Bartosz Poniatowski Pyrland Park Linowy 2 1 0 0 0
Grzegzorz Kowalski Azzardo FC 2 1 0 0 0
Piotr Białas Azzardo FC 1 1 0 0 0
Tomasz Urbaniak Getinge IC 3 1 0 0 0
Dawid Dera Azzardo FC 2 1 0 0 0
Maciej Czarnecki Getinge IC 1 1 0 0 0
Emil Tomczyk FlexLink 2 0 0 0 0
Dawid Czarnecki Azzardo FC 1 0 0 0 0
Tomasz Kaczmarek Azzardo FC 2 0 0 0 0
Alan Markowski FlexLink 3 0 0 0 0
Marcin Stelmach Przelewy24 1 0 0 0 0
Maciej Ciesielski Getinge IC 4 0 0 0 0
Łukasz Moszczyński FlexLink 2 0 0 0 0
Błażej Bębel Pyrland Park Linowy 3 0 0 0 0
Wojciech Kwiatek Pyrland Park Linowy 5 0 0 1 0
Rafał Starzyński Getinge IC 1 0 0 0 0
Cegieła Jakub Getinge IC 2 0 0 0 0
Bartosz Śmigielski Azzardo FC 4 0 0 0 0
Piotr Jusiak Przelewy24 5 0 0 0 0
Tomasz Kałużny FlexLink 3 0 0 0 0
Tomasz Malec Przelewy24 2 0 0 0 0
Sebastian Roszyk FlexLink 2 0 0 0 0
Tomasz Juskowiak Getinge IC 3 0 0 0 0
Jakub Rolirad Getinge IC 1 0 0 0 0
Filip Pawlik Getinge IC 2 0 0 0 0
Kuba Kosicki Getinge IC 4 0 0 0 0

Piłka Nożna - Hala Gr A

1.
Azzardo FC
2:3
PwC
2.
IKEA BSC
0:3
Roti-Ten
3.
Eurocash
0:3
Nivea BMP
4.
Arka Strong
11:4
PwC
5.
Azzardo FC
4:5
Nivea BMP

Piłka Nożna - Powietrze Gr A 2019

1.
Radcowie
2:3
Sędziowie
2.
Palestra
3:2
OSTC Poznań
3.
PKO BP
0:19
FlexLink
4.
Komornicy
3:0
Inline Poland
5.
Komornicy
5:9
Mat-Oil

Siatkówka Gr A

1.
Superkiosk
2:0
Volkswagen GS
2.
Przelewy24
2:0
TEB Akademia
3.
Volkswagen GS
0:2
TEB Akademia
4.
Superkiosk
1:2
Przelewy24
5.
Volkswagen GS
0:2
Przelewy24

Bowling Gr A

1.
Elastic Bowling Service (Grupa OLX)
1100:1095
OLX Dream Team
2.
Przelewy24
1242:1225
Eurocash
3.
Orange Polska S.A.
0:400
WRI
4.
Orange Polska S.A.
1284:1212
EXITO
5.
Event Catering
916:1206
PKO BP