• Zimowa Liga BSA 2020
  • Ostatnie wyniki:
    • 2020.02.11 GRMC - Event Catering 1186:1044
    • 2020.02.11 Przelewy24 - Orange Polska S.A. 1181:1256
    • 2020.02.10 EXITO - MK Bowling 1080:1065
    • 2020.02.10 WRI - OLX 1000:978
    • 2020.02.10 Eurocash - PKO BP 1270:1128
    • 2020.02.07 EY - PEFS 7:5

Piłka nożna Piłka Nożna Na powietrzu - Jesień 2019 - Piłka Nożna - Prawnicy Gr A - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Maciej Woźniak Palestra 2 5 2 0 0
Adam Bajon Palestra 2 2 2 0 0
Jakub Korbski Palestra 1 0 2 0 0
Arkadiusz Habiera Palestra 3 6 1 0 0
Sławomir Parus Radcowie 3 6 1 0 0
Wojciech Kaźmierczak Radcowie 3 1 1 0 0
Arek Kurasiewicz Radcowie 2 1 1 0 0
Kamil Ekiert Radcowie 3 1 1 0 0
Paweł Szerszeń Palestra 3 0 1 0 0
Jakub Pawłowski Radcowie 2 0 1 0 0
Dariusz Smejda Radcowie 2 0 1 0 0
Grzegorz Skierś Sędziowie 2 0 1 0 0
Przemek Mańke Palestra 1 0 1 0 0
Witold Forycki Komornicy 3 0 1 0 0
Michał Rojewski Komornicy 3 3 0 0 0
Bartosz Bednarek Palestra 1 2 0 0 0
Mateusz Szynwelski Palestra 2 1 0 0 0
Krzysztof Stępniak Sędziowie 2 1 0 0 0
Piotr Krystyniak Sędziowie 3 1 0 0 0
Marek Bartkowiak Palestra 1 1 0 0 0
Przemysław Wujewski Komornicy 2 1 0 0 0
Łukasz Zgłobicki Radcowie 2 1 0 0 0
Sławomir Szymański Sędziowie 1 0 0 0 0
Krzysztof Myka Komornicy 1 0 0 0 0
Marcin Pętkowski Komornicy 1 0 0 0 0
Rafał Saniuk Radcowie 1 0 0 0 0
Maciej Bankiewicz Komornicy 1 0 0 0 0
Kacper Marczak Sędziowie 3 0 0 0 0
Kuba Budziński Komornicy 1 0 0 0 0
Artur Kaczmarek Komornicy 2 0 0 0 0
Waldemar Prusinowski Sędziowie 2 0 0 0 0
Jan Andrzejewski Sędziowie 1 0 0 0 0
Robert Kubicki Sędziowie 3 0 0 0 0
Paweł Soliński Sędziowie 3 0 0 0 0
Kamil Stefanowicz Sędziowie 3 0 0 0 0
Wojciech Urbaniak Palestra 3 0 0 0 0
Maciej Wypych Palestra 3 0 0 0 0
Daniel Pośpiech Radcowie 2 0 0 0 0
Krzysztof Jakoktochce Radcowie 2 0 0 0 0
Łukasz Poszwiński Radcowie 2 0 0 0 0
Łukasz Wojtaszek Komornicy 2 0 0 0 0
Jakub Witasłowski Komornicy 1 0 0 0 0
Krzysztof Sprync Komornicy 2 0 0 0 0
Rafał Cielewicz Komornicy 3 0 0 0 0
Jakub Owczarek Radcowie 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr I

1.
Decathlon Franowo
0:13
Nivea BMP
2.
Arka Strong
9:1
Przelewy24
3.
Nivea BMP
5:2
Arka Strong
4.
OSTC Poznań
2:8
Mercedes Duda-Cars
5.
Arka Strong
3:7
Mercedes Duda-Cars

Halowa Piłka Nożna Gr II

1.
DEK-POL
3:5
NBP Poznań
2.
PKO BP
1:11
Roti-Ten
3.
Inline Poland
2:12
DEK-POL
4.
NBP Poznań
1:2
Roti-Ten
5.
PKO BP
6:2
Suusy

Halowa Piłka Nożna Gr III

1.
EY
7:5
PEFS
2.
Pyrland Park Linowy
3:3
Eurocash
3.
FlexLink
5:4
PwC
4.
PEFS
3:0
Pyrland Park Linowy
5.
EY
2:2
Pyrland Park Linowy

Bowling Gr A

1.
Przelewy24
1181:1256
Orange Polska S.A.
2.
GRMC
1186:1044
Event Catering
3.
Eurocash
1270:1128
PKO BP
4.
WRI
1000:978
OLX
5.
EXITO
1080:1065
MK Bowling