• Jesienna Liga BSA 2019
  • Ostatnie wyniki:
    • 2019.09.20 EY - Arka Strong 3:9
    • 2019.09.19 Mat-Oil - PEFS 4:3
    • 2019.09.18 Suusy - Azzardo FC 2:11
    • 2019.09.18 PKO BP - Komornicy 9:11
    • 2019.09.18 Schur Flexibles - GEP House 16:2
    • 2019.09.17 NBP Poznań - Eurocash 8:6

Piłka nożna Jesień Powietrze 2019 - Piłka Nożna - Powietrze Gr A - bramki

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Piotr Horbik Schur Flexibles 3 7 1 0 0
Filip Weber Schur Flexibles 2 6 4 0 0
Tomasz Witek Decathlon Franowo 2 6 1 0 0
Karol Mielnik Schur Flexibles 2 5 3 0 0
Łukasz Niedzielak Decathlon Franowo 2 4 1 0 0
Michał Rojewski Komornicy 2 4 1 0 0
Maciej Niedziałkowski Radcowie 2 4 1 0 0
Szymon Porawski Schur Flexibles 1 3 0 0 0
Dariusz Smejda Radcowie 2 3 1 0 0
Marek Pawełczyk Przelewy24 2 3 0 0 0
Patryk Cegielski Schur Flexibles 1 3 0 0 0
Krzysztof Stępniak Sędziowie 1 3 0 0 0
Arek Kurasiewicz Radcowie 1 3 2 0 0
Dawid Kruk FlexLink 1 3 1 0 0
Maciej Musielski PKO BP 1 3 1 0 0
Kuba Budziński Komornicy 1 3 0 0 0
Grzegorz Gucze Komornicy 1 3 4 0 0
Mariusz Banaszak Przelewy24 3 3 2 0 0
Norbert Darzecki Schur Flexibles 1 3 3 0 0
Bartosz Kellner Schur Flexibles 1 2 1 0 0
Krzysztof Mendyk PKO BP 2 2 1 0 0
Mariusz Kleczkowski PKO BP 2 2 0 0 0
Wojciech Janicki GEP House 2 2 0 0 0
Kamil Ekiert Radcowie 1 2 0 0 0
Maciej Woźniak Palestra 1 2 0 0 0
Sławomir Osek FlexLink 2 2 1 0 0
Karol Siejak FlexLink 2 2 1 0 0
Damian Przybylski Przelewy24 1 2 1 0 0
Michał Feledziak Radcowie 2 2 3 0 0
Piotr Łuczak Palestra 1 2 0 0 0
Sławomir Parus Radcowie 2 2 0 0 0
Jakub Owczarek Radcowie 1 2 1 0 0
Marcin Skalski Schur Flexibles 3 2 1 1 0
Marcin Stelmach Przelewy24 3 1 5 0 0
Robert Czapliński GEP House 2 1 0 0 0
Rafał Cielewicz Komornicy 2 1 0 0 0
Emil Tomczyk FlexLink 1 1 0 0 0
Roman Golicki FlexLink 2 1 0 0 0
Piotr Cielewicz Komornicy 1 1 1 0 0
Jakub Lewandowski Przelewy24 3 1 0 0 0
Adam Bajon Palestra 2 1 0 0 0
Karol Donarski Decathlon Franowo 1 1 2 0 0
Andrzej Symołon PKO BP 2 1 1 0 0
Marek Kurzymski PKO BP 2 1 1 0 0
Krzysztof Sprync Komornicy 1 1 2 0 0
Kacper Marczak Sędziowie 1 1 0 0 0
Piotr Musiałowski Schur Flexibles 3 1 4 0 0
Michał Kozłowski Decathlon Franowo 1 1 0 0 0
Dawid Kotliński Palestra 1 1 1 0 0
Łukasz Mieloch Palestra 1 1 0 0 0
Dariusz Stęczniewski GEP House 2 0 1 0 0
Piotr Robak Przelewy24 3 0 0 0 0
Paweł Markowski Przelewy24 1 0 0 0 0
Alan Markowski FlexLink 1 0 0 0 0
Jakub Witasłowski Komornicy 1 0 0 0 0
Dawid Radzicki FlexLink 1 0 4 0 0
Sebastian Płachta Przelewy24 1 0 0 0 0
Tomasz Śmiglak FlexLink 1 0 0 0 0
Leszek Banaszak GEP House 2 0 0 0 0
Grzegorz Skierś Sędziowie 1 0 0 0 0
Daniel Pośpiech Radcowie 1 0 0 0 0
Piotr Nowak GEP House 1 0 0 0 0
Jacek Skura GEP House 2 0 1 0 0
Sławomir Szymański Sędziowie 1 0 1 0 0
Rafał Norek Przelewy24 1 0 0 0 0
Kamil Stefanowicz Sędziowie 1 0 0 0 0
Przemysław Kapłon GEP House 2 0 0 0 0
Artur Przybysz Decathlon Franowo 1 0 0 0 0
Klaudiusz Kapłon GEP House 1 0 0 0 0
Tomasz Grochowski Przelewy24 1 0 0 0 0
Zbigniew Kozioł GEP House 1 0 0 0 0
Wojciech Kaźmierczak Radcowie 1 0 0 0 0
Tymoteusz Błażyński PKO BP 2 0 0 0 0
Tomasz Malec Przelewy24 2 0 0 0 0
Mateusz Stec Decathlon Franowo 2 0 2 0 0
Marek Bartkowiak Palestra 1 0 0 0 0
Grzegorz Kurzyca Palestra 2 0 0 0 0
Tomasz Słaby Palestra 1 0 1 1 0
Bartłomiej Konieczny Decathlon Franowo 2 0 0 0 0
Kamil Rogulski Decathlon Franowo 2 0 0 0 0
Jan Dalke Decathlon Franowo 2 0 2 1 0
Adrian Żakowski Decathlon Franowo 1 0 0 0 0
Jonasz Dudek Schur Flexibles 2 0 0 0 0
Adam Jankowski Palestra 2 0 0 0 0
Radosław Macioszek Schur Flexibles 2 0 2 0 0
Krzysztof Jakoktochce Radcowie 2 0 1 0 0
Krzysztof Czorny Radcowie 1 0 0 0 0
Łukasz Poszwiński Radcowie 1 0 2 0 0
Wojciech Kredkowski PKO BP 1 0 0 0 0
Krzysztof Szkopek PKO BP 1 0 0 0 0
Karol Winiarski PKO BP 1 0 0 0 0
Maciej Moszczeński Palestra 1 0 0 0 0
Wojciech Urbaniak Palestra 2 0 1 0 0
Mateusz Bankiewicz Komornicy 2 0 0 0 0
Piotr Tasiemski PKO BP 1 0 0 0 0
Maciej Bankiewicz Komornicy 1 0 0 0 0
Krzysztof Myka Komornicy 1 0 0 0 0
Przemysław Wujewski Komornicy 1 0 0 0 0
Witold Forycki Komornicy 2 0 0 0 0
Artur Kaczmarek Komornicy 2 0 1 0 0
Krzysztof Nitsche FlexLink 1 0 0 0 0
Damian Strzeliński FlexLink 1 0 0 0 0
Paweł Kirchner FlexLink 1 0 0 0 0
Mateusz Krysiak OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Mateusz Szynwelski Palestra 1 0 0 0 0
Paweł Szerszeń Palestra 1 0 1 0 0
Maciej Wypych Palestra 1 0 0 0 0
Grzegorz Mania Palestra 1 0 0 0 0
Darek Mielcarek OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Marcin Gembicki OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Bartosz Jezierski OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Wojciech Gembicki OSTC Poznań 1 0 0 0 0
Mateusz Chrzanowski FlexLink 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr I

1.
EY
3:9
Arka Strong
2.
Mat-Oil
4:3
PEFS

Halowa Piłka Nożna Gr II

1.
Suusy
2:11
Azzardo FC
2.
NBP Poznań
8:6
Eurocash
3.
Roti-Ten
1:5
Azzardo FC
4.
AppUnite
12:0
Inline Poland

Piłka Nożna - Powietrze Gr A

1.
Schur Flexibles
16:2
GEP House
2.
PKO BP
9:11
Komornicy
3.
Decathlon Franowo
8:4
Sędziowie
4.
Przelewy24
2:6
Radcowie
5.
FlexLink
8:3
GEP House

Piłka Nożna - Prawnicy Gr A

Bowling GrA

1.
Eurocash
1217:960
OLX Dream Team
2.
MPK Poznań
1133:854
Elastic Bowling Service (Grupa OLX)
3.
Przelewy24
1193:881
Event Catering
4.
MPK Poznań
1147:1147
PKO BP