• Jesienna Liga BSA 2019
  • Ostatnie wyniki:
    • 2019.11.28 Arka Strong - Suusy 11:1
    • 2019.11.28 EY - Eurocash 2:3
    • 2019.11.27 PEFS - Roti-Ten 5:2
    • 2019.11.27 Azzardo FC - Nivea BMP 2:3
    • 2019.11.27 Superkiosk - Concordia Ubezpieczenia 0:2
    • 2019.11.26 Inline Poland - Eurocash 0:8

Piłka nożna Piłka Nożna Na powietrzu - Jesień 2019 - Piłka Nożna - Prawnicy Gr A - bramki

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Arkadiusz Habiera Palestra 3 6 1 0 0
Sławomir Parus Radcowie 3 6 1 0 0
Maciej Woźniak Palestra 2 5 2 0 0
Michał Rojewski Komornicy 3 3 0 0 0
Bartosz Bednarek Palestra 1 2 0 0 0
Adam Bajon Palestra 2 2 2 0 0
Piotr Krystyniak Sędziowie 3 1 0 0 0
Mateusz Szynwelski Palestra 2 1 0 0 0
Marek Bartkowiak Palestra 1 1 0 0 0
Łukasz Zgłobicki Radcowie 2 1 0 0 0
Kamil Ekiert Radcowie 3 1 1 0 0
Krzysztof Stępniak Sędziowie 2 1 0 0 0
Arek Kurasiewicz Radcowie 2 1 1 0 0
Wojciech Kaźmierczak Radcowie 3 1 1 0 0
Przemysław Wujewski Komornicy 2 1 0 0 0
Rafał Saniuk Radcowie 1 0 0 0 0
Jakub Pawłowski Radcowie 2 0 1 0 0
Kuba Budziński Komornicy 1 0 0 0 0
Krzysztof Myka Komornicy 1 0 0 0 0
Marcin Pętkowski Komornicy 1 0 0 0 0
Przemek Mańke Palestra 1 0 1 0 0
Maciej Bankiewicz Komornicy 1 0 0 0 0
Sławomir Szymański Sędziowie 1 0 0 0 0
Kacper Marczak Sędziowie 3 0 0 0 0
Grzegorz Skierś Sędziowie 2 0 1 0 0
Waldemar Prusinowski Sędziowie 2 0 0 0 0
Jakub Korbski Palestra 1 0 2 0 0
Artur Kaczmarek Komornicy 2 0 0 0 0
Jan Andrzejewski Sędziowie 1 0 0 0 0
Dariusz Smejda Radcowie 2 0 1 0 0
Rafał Cielewicz Komornicy 3 0 0 0 0
Krzysztof Sprync Komornicy 2 0 0 0 0
Jakub Witasłowski Komornicy 1 0 0 0 0
Łukasz Wojtaszek Komornicy 2 0 0 0 0
Łukasz Poszwiński Radcowie 2 0 0 0 0
Krzysztof Jakoktochce Radcowie 2 0 0 0 0
Daniel Pośpiech Radcowie 2 0 0 0 0
Robert Kubicki Sędziowie 3 0 0 0 0
Maciej Wypych Palestra 3 0 0 0 0
Paweł Szerszeń Palestra 3 0 1 0 0
Wojciech Urbaniak Palestra 3 0 0 0 0
Witold Forycki Komornicy 3 0 1 0 0
Kamil Stefanowicz Sędziowie 3 0 0 0 0
Paweł Soliński Sędziowie 3 0 0 0 0
Jakub Owczarek Radcowie 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr A

1.
Azzardo FC
2:3
Nivea BMP
2.
PEFS
5:2
Roti-Ten
3.
PEFS
6:3
NBP Poznań
4.
Roti-Ten
3:6
Nivea BMP
5.
Azzardo FC
7:2
NBP Poznań

Halowa Piłka Nożna Gr B

1.
EY
2:3
Eurocash
2.
Arka Strong
11:1
Suusy
3.
PwC
6:1
Suusy
4.
Inline Poland
0:8
Eurocash
5.
AppUnite
2:10
Arka Strong

Piłka Nożna - Powietrze Gr A

1.
GEP House
16:1
PKO BP
2.
Decathlon Franowo
0:3
Przelewy24
3.
FlexLink
1:6
Schur Flexibles
4.
OSTC Poznań
3:0
Komornicy
5.
Sędziowie
0:4
Przelewy24

Piłka Nożna - Prawnicy Gr A

1.
Radcowie
4:2
Sędziowie
2.
Komornicy
2:0
Sędziowie
3.
Palestra
3:4
Radcowie
4.
Palestra
9:1
Komornicy
5.
Palestra
5:0
Sędziowie

Bowling GrA

1.
Przelewy24
1296:1255
Eurocash
2.
Orange Polska S.A.
1276:1064
Event Catering
3.
OLX Dream Team
1284:1103
EXITO
4.
MK Bowling
919:1244
MPK Poznań
5.
WRI
1051:1180
EXITO

Siatkówka Gr A - Jesień 2019

1.
Volkswagen GS
0:2
Superkiosk
2.
TEB Akademia
0:2
Concordia Ubezpieczenia
3.
Volkswagen GS
1:2
TEB Akademia
4.
Superkiosk
2:1
Przelewy24
5.
Superkiosk
2:0
TEB Akademia