Siatkówka WIOSNA 2004 - Grupa Eliminacje - Lech B.W. - statystyki

# Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remisy Porażki + - = +/mecz -/mecz walk. zw. walk.

GlaxoSmithKline
Bardzo zacięte i wyrównane spotkanie. W trzecim, decydującym secie zaowocowało doświadczenie i zgranie Lecha, który zwyciężył w tej partii i tym samym w całym meczu. GlaxoSmithKline było blisko sprawienia niespodzianki, jaką niewątpliwie byłoby pokonanie aktualnych Mistrzów Ligi BSA.
Lech B.W.
Zasób 12 : 0
Wavin Metalplast
Wynik nie oddaje dokładnie przebiegu meczu. Pomimo tak wysokiego wyniku, zawodnicy Lecha musieli się mocno natrudzić aby zapewnić sobie zwycięstwo. Wavin był równorzędnym przeciwnikiem, ale zawodził w decydujących momentach.
Lech B.W.
Ernst & Young
Początek pierwszego seta należał do Ernst & Young, który prowadził 2 - 3 punktami. W końcówce tej partii zawodnicy Lecha zmobilizowali się i dzięki większej odporności psychicznej rozstrzygnęli ją na swoją korzyść. W drugim secie Lech osiągnął wyraźną przewagę i mimo ambitnej postawy graczy Ernst & Young, wygrał w dwóch setach.
Lech B.W.
VW Poznan
Pewne zwycięstwo aktualnych Mistrzów Ligi BSA. Gracze Lecha okazali się lepsi w każdym elemencie, wysoko pokonując swoich rywali.
Lech B.W.
Wyborowa SA
Aktualny Mistrz Ligi BSA - Lech BW potwierdził swoją postawą, że w tym sezonie również będzie kandydatem do zwycięstwa w Lidze i po dobrej grze pewnie pokonał zespół Wyborowej SA.