Firma BSA to profesjonalny i kreatywny zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu sportowo-rekreacyjnych imprez. Każde organizowane przez nas spotkanie jest wielokrotnie przemyślane i zaplanowane w taki sposób aby na długo zapadło w pamięci uczestników.
W naszej działalności największą uwagę poświęcamy bezpieczeństwu dlatego proponowane przez naszą firmę atrakcje są dogłębnie przeanalizowane, przetestowane oraz dostosowane do wieku, możliwości oraz sprawności uczestników.
BSA zajmuje się kompleksowo organizacją imprez dla firm. Główna idea to stworzenie scenariuszy i programów imprez dających naszym Klientom możliwość przeżycia wyjątkowych chwil w trakcie ich trwania. Poprzez kompleksową organizację imprez rozumiemy zaplanowanie, przygotowanie i ich realizację.
BSA Poznań imprezy:
pikniki firmowe – organizujemy imprezy z udziałem pracowników oraz ich rodzin. Zapewniamy catering, muzykę z atrakcjami rekreacyjnymi i artystycznymi.
imprezy dla dzieci – organizujemy zabawy dla najmłodszych, kierujemy się zasadą, by atrakcje dostarczyły jak najwięcej wrażeń.
paintball – organizujemy imprezy plenerowe połączone z rozgrywkami w paintball.
imprezy integracyjne, imprezy dla firm – przygotowujemy imprezy z konkretnym scenariuszem. dekoracjami i przebraniami – o określonej tematyce i charakterze.
Każdy projekt imprezy poparty jest szczegółową analizą potrzeb Klienta. Niepowtarzalny scenariusz, dostosowany do charakteru imprezy firmowej, profilu firmy i oczekiwań zaproszonych gości. Organizowane przez nas imprezy dostosowane są do Państwa życzeń i potrzeb.
Ważnym elementem każdej imprezy jest bezpieczeństwo. Zawsze gwarantujemy fachową pomoc ze strony kadry instruktorskiej, obsługę medyczną oraz pakiet ubezpieczeniowy dla każdego uczestnika imprezy. Nie zapominamy również o cateringu. Menu zawsze dostosowane jest do oczekiwań naszego Klienta. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.
BSA – imprezy integracyjne, pikniki firmowe, paintball, imprezy dla firm, dla dzieci.

Halowa Piłka Nożna Gr A

1.
Arka Strong
5:7
KREMIKI
2.
Arka Strong
7:2
HALEON
3.
Arka Strong
3:0
PKO BP
4.
KREMIKI
8:7
Roti-Ten
5.
FlexLink
3:0
PKO BP

Bowling Gr A

1.
Orange Polska S.A.
1228:1243
Eurocash
2.
PKO BP
1188:1219
Orange Polska S.A.
3.
MK Bowling
1233:1317
Przelewy24
4.
Eurocash
1259:1152
MK Bowling
5.
MK Bowling
1343:1248
Przelewy24