• 2006.02.07 Solaris Bus - ROTI 7:2
    • 2006.02.15 PKO Bank Polski Oddzial 1 w Poznaniu - ROTI 6:4
    • 2006.02.15 Maga - PBG SA 6:2

FlexLink jeszcze si臋 nie podda艂

Mimo pora偶ek z faworytami Wiosennej Edycji Ligi BSA FlexLink nadal trzyma si臋 czuba tabeli. Z pozosta艂ymi dru偶ynami radzi sobie bowiem bardzo dobrze 鈥 teraz ogra艂 S臋dzi贸w 4:2.

FlexLink przegra艂 na pocz膮tku tej edycji dwa wa偶ne spotkania: 1:4 z Schur Flexibles i 3:4 z Mat-Oil. O wygranie ca艂ej edycji, co uda艂o si臋 rok temu, b臋dzie ju偶 niezwykle trudno, ale miejsce na podium jest jak najbardziej realne. Trzy pozosta艂e pojedynki dru偶yna bowiem wygra艂a, cho膰 akurat triumf 4:2 z S臋dziami nie przyszed艂 艂atwo. Rywale, wci膮偶 szukaj膮cy pierwszego punktu wiosn膮, odeszli bowiem do spotkania z wyj膮tkow膮 ambicj膮.

FlexLink mia艂 w tym spotkaniu inicjatyw臋 鈥 w pierwszej po艂owie mniejsz膮, w drugiej wi臋ksz膮. Dwukrotnie jednak musia艂 odrabia膰 straty, cho膰 sam stworzy艂 pierwsz膮 dogodn膮 okazj臋. Po dograniu najlepszego na boisku Karola Siejaka z bliska spud艂owa艂 jednak Rafa艂 Jakubowski. W odpowiedzi w 6. minucie sam na sam z Alanem Markowskim znalaz艂 si臋 Krzysztof St臋pniak z dru偶yny S臋dzi贸w 鈥 przegra艂 to starcie. Dwie minuty p贸藕niej wykorzysta艂 jednak podanie 鈥瀢 uliczk臋鈥 Kacpra Marczaka, kt贸ry wcze艣niej wygra艂 tzw. przebitk臋 z dw贸jk膮 rywali. Wyr贸wnanie nast膮pi艂o po trzech minutach i by艂o nie tyle efektem jakiego艣 superstrza艂u Siejaka, a z艂ej interwencji bramkarza S臋dzi贸w S艂awomira Szyma艅skiego. By艂o to jedyne nieudane takie zagrania golkipera, ale do艣膰 istotne. Tyle 偶e w 19. minucie S臋dziowie zn贸w prowadzili 鈥 Krzysztof St臋pniak udanym balansem cia艂a zwi贸d艂 dw贸ch rywali i strzeli艂 przy bli偶szym s艂upku, czego nie spodziewa艂 si臋 Alan Markowski 鈥 on z kolei zrobi艂 wykrok w drug膮 stron臋. S臋dziom nie uda艂o si臋 jednak utrzyma膰 prowadzenia do ko艅ca pierwszej po艂owy 鈥 na 2:2 trafi艂 bardzo 艂adnym uderzeniem z p贸艂obrotu Karol Siejak.

W drugiej po艂owie S臋dziowie g艂贸wnie si臋 bronili, a FlexLink zmuszony by艂 do gry w ataku pozycyjnym. Raz nadzia艂 si臋 na kontr臋, ale strza艂 St臋pniaka by艂 za lekki by zaskoczy膰 Mateusza Chrzanowskiego. W 33. minucie FlexLink kilkoma podaniami rozmontowa艂 jednak obron臋 rywali i Dawid Radzicki da艂 swojej dru偶ynie pierwsze prowadzenie. S臋dziowie te偶 dostali szans臋 wyr贸wnania, ale po zagraniu Bartosza Prajsa uderzenie Kacpra Marczaka by艂o za lekkie. W odpowiedzi z rzutu wolnego w poprzeczk臋 kopn膮艂 pi艂k臋 Karol Siejak, a偶 wreszcie w 44. minucie pad艂o rozstrzygni臋cie. Siejak dogra艂 do Radzickiego, a ten strza艂em w dalszy r贸g ustali艂 wynik na 4:2.

FlexLink 鈥 S臋dziowie 4:2 (2:2)

0:1 Krzysztof St臋pniak (8. minuta, asysta: Kacper Marczak)

1:1 Karol Siejak (11. minuta)

1:2 Krzysztof St臋pniak (19. minuta, asysta: Grzegorz Skier艣)

2:2 Karol Siejak (23. minuta, asysta: Dawid Radzicki)

3:2 Dawid Radzicki (33. minuta, asysta: Karol Siejak)

4:2 Dawid Radzicki (44. minuta, asysta: Karol Siejak)

FlexLink: Alan Markowski, Mateusz Chrzanowski 鈥 Karol Siejak, Pawe艂 Kirchner, Dawid Radzicki, S艂awomir Osak, Dawid Kruk, Rafa艂 Jakubowski.

S臋dziowie: S艂awomir Szyma艅ski 鈥 Robert Kubicki, Krzysztof St臋pniak, Bartosz Prajs, Waldemar Prusinowski, Grzegorz Skier艣, Kacper Marczak, Mateusz Bankiewicz.