• 2023.06.27 OLX - MK Bowling 1084:797
    • 2023.06.26 PKO BP - OLX 1063:1002
    • 2023.06.20 PKO BP - OLX 1108:1063

Strzelanina Inline Poland i Eurocashu

Inline Poland i Eurocash swoje pierwsze spotkania przegra艂y dwucyfrowo. W ich bezpo艣rednim starciu te偶 pad艂 wynik dwucyfrowy, ale po spotkaniu prawo do zadowolenia mog艂y mie膰 obie ekipy.

A to dlatego, 偶e pi艂karzom Inline Poland uda艂o si臋 zdoby膰 a偶 cztery bramki, czyli o trzy wi臋cej ni偶 w dw贸ch pierwszych starciach razem wzi臋tych. O trzeba przyzna膰, 偶e by艂y to gole bardzo efektowne 鈥 albo po 艣wietnych akcjach, albo te偶 po 艂adnych uderzeniach z dystansu. Problem w tym, 偶e Eurocash du偶o 艂atwiej dochodzi艂 do pozycji strzeleckich i zw艂aszcza w ko艅cowej fazie spotkania co chwil臋 niepokoi艂 bramkarza Grzegorza Sier偶anta.

Eurocash bardzo szybko zdoby艂 dwie bramki, po akcjach 鈥瀢eteran贸w鈥 w rozgrywkach BSA 艁ukasza Kurasiaka i Miko艂aja Paucha, ale do艣膰 nieoczekiwanie w 9. minucie po kontrze precyzyjnym strza艂em przy bli偶szym s艂upku z oko艂o 10 metr贸w popisa艂 si臋 Piotr Kaczmarek. Chwil臋 wcze艣niej Eurocash mia艂 kilka znakomitych okazji, a tu jeden atak rywali sprawi艂, 偶e wynik zrobi艂 si臋 kontaktowy. Ma艂o tego, cho膰 Eurocash szybko podwy偶szy艂 na 3:1, to Inline te偶 coraz cz臋艣ciej odwa偶nie atakowa艂. Odrobiny szcz臋艣cia zabrak艂o m.in. Mateuszowi Kozyrze. Gdy po przechwycie pi艂ki Pauch podwy偶szy艂 na 4:1, w szeregi Eurocashu zn贸w wkrad艂o si臋 troch臋 nonszalancji. Na tyle du偶o, 偶e gola strzeli艂 dla Inline Poland Kozyra, a po chwili ten sam zawodnik znalaz艂 si臋 sam przed bramkarzem Brenczem. Wracaj膮cy rywal wygarn膮艂 mu jednak pi艂k臋 spod n贸g. 鈥 Krzyczcie, 偶e kto艣 jest z ty艂u 鈥 wo艂a艂 zawodnik Inline do swoich koleg贸w. A zamiast 4:3, szybko zrobi艂o si臋 5:2, a przed ko艅cem pierwszej po艂owie 鈥 6:2.

Po przerwie Inline nadal odgryza艂 si臋 rywalom, ale tylko przez 10 minut. W 29. minucie by艂o 8:4 dla Eurocashu, a 偶贸艂t膮 kartk膮 ukarany zosta艂 Dawid Nawraca艂a. Inline mia艂 wi臋c szans臋 na zmniejszenie strat, ale zamiast tego w ostatnich sekundach gry w polu czterech na trzech straci艂 gola. A Eurocash poszed艂 za ciosem i w ko艅c贸wce znacznie podwy偶szy艂 swoje prowadzenie, w czym zn贸w du偶y udzia艂 mia艂 duet Kurasiak 鈥 Pauch.

Eurocash 鈥 Inline Poland 13:4 (6:2)

1:0 Miko艂aj Pauch (2. minuta, asysta: 艁ukasz Kurasiak)

2:0 Krzysztof Arlik (4. minuta, asysta: Miko艂aj Pauch)

2:1 Piotr Kaczmarek (9. minuta, asysta: Adam Kaczmarek)

3:1 艁ukasz Kurasiak (10. minuta)

4:1 Miko艂aj Pauch (17. minuta)

4:2 Mateusz Kozyra (18. minuta, asysta: Piotr Kaczmarek)

5:2 艁ukasz Kurasiak (18. minuta, asysta: Miko艂aj Pauch)

6:2 Krzysztof Arlik (20. minuta, asysta: Mateusz 艢pi膮czka)

7:2 艁ukasz Kurasiak (22. minuta, asysta: Miko艂aj Pauch)