Piłka nożna Halowa piłka nożna - Zima 2024 - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Dominik Serba KREMIKI 10 49 0 0 0
Paweł Hałas Arka Strong 7 17 0 0 0
Emil Tomczyk FlexLink 8 15 0 0 0
Łukasz Hurysz Arka Strong 9 13 0 0 0
Kamil Czerniak KREMIKI 8 12 0 0 0
Krzysztof Filipiak KREMIKI 6 12 0 0 1
Oskar Kwiatek Roti-Ten 9 11 0 0 0
Tomasz Kaczmarek PKO BP 8 10 0 0 1
Dorian Witaszyk Roti-Ten 7 10 0 0 0
Dariusz Motała Roti-Ten 7 9 0 0 0
Ihor Dronov KREMIKI 6 9 0 0 0
Tomasz Wawrzyniak Roti-Ten 9 9 0 0 0
Karol Rogacki FlexLink 9 9 0 0 0
Andrzej Kaczmarek HALEON 9 8 0 0 0
Waldemar Kwiatek Roti-Ten 10 7 0 0 0
Dawid Radzicki FlexLink 5 7 0 0 0
Mateusz Bartkowiak PKO BP 3 7 0 0 0
Krystian Maik KREMIKI 6 6 0 0 0
Łukasz Ulita HALEON 7 6 0 0 0
Łukasz Wawrzyniak Arka Strong 5 6 0 0 0
Sławek Osak FlexLink 5 5 0 0 0
Andrzej Symołon PKO BP 8 5 0 0 0
Mateusz Nogaj Arka Strong 4 4 0 0 0
Jędrzej Strzódka PKO BP 1 4 0 0 0
Marian Musiał Roti-Ten 3 4 0 0 0
Jarosław Janicki KREMIKI 2 4 0 0 0
Michał Trawiński KREMIKI 6 4 0 0 0
Zbigniew Franczyszyn Arka Strong 5 4 0 0 0
Jakub Musiał Roti-Ten 3 3 0 0 0
Sebastian Przybyła HALEON 7 3 0 0 0
Adam Szrama FlexLink 4 3 0 0 0
Krzysztof Szała Arka Strong 2 3 0 0 0
Maciej Jaszczyński KREMIKI 2 3 0 0 0
Adrian Janaszak FlexLink 4 3 0 0 0
Jacek Świdwa HALEON 4 2 0 0 0
Mikołaj Sierpiński Arka Strong 1 2 0 0 0
Dawid Godyla Arka Strong 4 2 0 0 0
Adam Radzicki FlexLink 4 2 0 0 0
Kacper Lipczyński PKO BP 1 1 0 0 0
Cihat Tasci HALEON 8 1 0 0 0
Ihor Deriuwin KREMIKI 5 1 0 0 0
Maciej Stęsik PKO BP 2 1 0 0 0
Grzegorz Kuberski HALEON 1 1 0 0 0
Michał Domagała HALEON 2 1 0 0 0
Artur Godek PKO BP 1 1 0 0 0
Miłosz Walkowiak FlexLink 3 1 0 0 0
Marcin Warmiński PKO BP 4 1 0 0 1
Eryk Wolarczyk PKO BP 1 1 0 0 0
Marcel Lipczyński PKO BP 1 1 0 0 0
Radosław Jaszczak PKO BP 2 1 0 0 0
Krystian Poziemba Arka Strong 1 1 0 0 0
Wojciech Kędzia HALEON 5 1 0 0 0
Krystian Burchart KREMIKI 10 1 0 0 0
Jarosław Hurysz Arka Strong 4 1 0 0 0
Kamil Danielewicz FlexLink 4 1 0 0 0
Daniek Wiśniewski FlexLink 3 1 0 0 0
Maciej Lubczyński Roti-Ten 9 1 0 0 0
Krzysztof Depa Roti-Ten 10 1 0 0 0
Damian Malicki PKO BP 2 1 0 0 0
Mariusz Kleczkowski PKO BP 1 1 0 0 0
Przemysław Kircher PKO BP 1 0 0 0 0
Maciej Stensik PKO BP 1 0 0 0 0
Mateusz Osowski PKO BP 1 0 0 0 0
Dominik Sawicki Arka Strong 2 0 0 0 0
Amadeusz Smirnow HALEON 9 0 0 0 0
Tomasz Wojtacha PKO BP 8 0 0 0 0
Bogdan Radu HALEON 3 0 0 0 0
Oleksii Fedorenko HALEON 10 0 0 0 0
Tomasz Mielcarek PKO BP 2 0 0 0 0
Łukasz Kowalski HALEON 3 0 0 0 0
Waldemar Jesko FlexLink 1 0 0 0 0
Marcin Dębski Arka Strong 1 0 0 0 0
Roman Golicki FlexLink 5 0 0 0 1
Michał Urbaniak PKO BP 1 0 0 0 0
Piotr Puchs Arka Strong 6 0 0 0 0
Adam Szkdlarek FlexLink 4 0 0 0 0
Maciej Maćkowiak Arka Strong 1 0 0 0 0
Krzysztof Piechowiak KREMIKI 5 0 0 1 0
Filip Pankowski FlexLink 8 0 0 0 0
Karol Musiał Roti-Ten 2 0 0 0 0
Mateusz Lubczyński HALEON 1 0 0 0 0
Arkadiusz Strzelecki KREMIKI 5 0 0 0 0
Maciej Dynysiuk PKO BP 1 0 0 0 0
Jarosław Musiał Roti-Ten 3 0 0 0 0
Daniel Talar Arka Strong 1 0 0 0 0
Maciej Nogaj Arka Strong 1 0 0 0 0
Bartosz Mikołajczak HALEON 8 0 0 0 0
Piotr Walczak Roti-Ten 5 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr A

1.
Arka Strong
5:7
KREMIKI
2.
Arka Strong
7:2
HALEON
3.
Arka Strong
3:0
PKO BP
4.
KREMIKI
8:7
Roti-Ten
5.
FlexLink
3:0
PKO BP

Bowling Gr A

1.
Orange Polska S.A.
1257:1277
MK Bowling
2.
Orange Polska S.A.
1205:1296
MK Bowling
3.
PKO BP
1160:1168
Przelewy24
4.
Eurocash
1074:878
Collegium Da Vinci
5.
Collegium Da Vinci
872:1107
Orange Polska S.A.