• Jesienna Liga BSA 2020
  • Ostatnie wyniki:
    • 2020.12.09 Przyjaciele z Boiska - Roti-Ten 4:5
    • 2020.12.09 Radcowie - OSTC Poznań 4:2
    • 2020.12.07 Przyjaciele z Boiska - Palestra 1:1
    • 2020.12.07 Nivea BMP - Roti-Ten 6:9
    • 2020.12.07 Eurocash - Mat-Oil 3:2
    • 2020.12.02 Roti-Ten - Eurocash 2:1

Piłka nożna Halowa Piłka Nożna - Jesień 2020 - bramki

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Marcin Matysiak Mat-Oil 10 21 7 0 0
Zbigniew Franczyszyn Arka Strong 8 16 5 0 0
Dariusz Motała Roti-Ten 6 14 3 0 0
Wiktor Kapłon Palestra 6 11 1 0 0
Michał Mitura Mat-Oil 9 9 6 0 0
Dominik Serba Nivea BMP 7 9 3 0 0
Jędrzej Mszanowski Arka Strong 7 7 4 0 0
Arkadiusz Strzelecki Nivea BMP 7 7 2 0 0
Michał Ślebioda Przyjaciele z Boiska 7 7 4 0 0
Arek Kurasiewicz Radcowie 6 7 6 0 0
Michał Gruszka Przyjaciele z Boiska 9 6 5 0 0
Patryk Markiewicz Przyjaciele z Boiska 9 6 0 0 0
Łukasz Hurysz Arka Strong 7 6 8 0 0
Mateusz Szynwelski Palestra 8 6 2 0 0
Marcin Gembicki OSTC Poznań 5 6 1 0 0
Mateusz Śpiączka Eurocash 6 6 0 0 0
Radosław Nowak Nivea BMP 6 5 3 0 0
Tomasz Wawrzyniak Roti-Ten 7 5 7 0 0
Michał Feledziak Radcowie 3 5 0 0 0
Marian Musiał Roti-Ten 9 5 8 0 0
Rafał Saniuk Radcowie 3 5 3 0 0
Szymon Kubaczyk Roti-Ten 7 5 0 0 0
Dawid Nowak Pyrland Park Linowy 5 5 2 0 0
Piotr Kupś Przyjaciele z Boiska 6 5 0 0 1
Michał Cichowicz Eurocash 3 4 0 0 0
Krzysztof Filipiak Nivea BMP 4 4 1 0 0
Michał Trawiński Nivea BMP 6 4 3 0 0
Kamil Czerniak Nivea BMP 3 4 1 1 0
Mikołaj Sierpiński Arka Strong 7 4 5 0 0
Jakub Lewandowski Przelewy24 4 4 3 0 0
Wojciech Kaźmierczak Radcowie 7 4 1 0 0
Tomasz Mrozowski OSTC Poznań 4 4 1 0 0
Piotr Wróbel Eurocash 1 4 0 0 0
Michał Jaśkowiak Roti-Ten 4 4 1 0 0
Rafał Srychalski Przyjaciele z Boiska 2 4 1 0 0
Damian Przybylski Przelewy24 1 4 0 0 0
Jarosław Kurzawski Arka Strong 6 3 0 0 0
Michał Walczak Radcowie 4 3 6 0 0
Christian Ndu OSTC Poznań 2 3 1 0 0
Wojciech Kwiatek Pyrland Park Linowy 4 3 3 0 0
Nivea BMP 6 3 4 0 0
Mariusz Banaszak Przelewy24 4 3 4 0 0
Marek Pawełczyk Przelewy24 6 3 3 0 0
Michał Dolata Pyrland Park Linowy 6 3 3 0 0
Filip Gizmicki Przyjaciele z Boiska 8 3 5 1 0
Jakub Jurkiewicz Mat-Oil 5 3 0 0 0
Piotr Wójcik Eurocash 8 3 0 0 0
Łukasz Niedzielak Mat-Oil 7 3 4 0 1
Piotr Bajaczyk Radcowie 3 2 1 0 0
Mateusz Malczyk Przelewy24 1 2 4 0 0
Kamil Ekiert Radcowie 5 2 2 0 0
Krystian Maik Nivea BMP 6 2 4 0 0
Paweł Paszkiewicz Pyrland Park Linowy 1 2 1 0 0
Grzegorz Kurzyca Palestra 3 2 1 0 0
Arkadiusz Habiera Palestra 7 2 3 0 0
Zbigniew Krzyżaniak Przyjaciele z Boiska 5 2 1 0 0
Bartłomiej Sobczak Pyrland Park Linowy 6 2 2 0 0
Jakub Bydałek Mat-Oil 8 2 2 0 0
Paweł Markowski Przelewy24 3 2 0 0 0
Radosław Marszałek Roti-Ten 3 2 2 0 0
Sławomir Parus Radcowie 5 2 2 0 0
Jakub Krakowiak Mat-Oil 3 2 0 0 0
Mateusz Krysiak OSTC Poznań 1 2 2 0 0
Stanisław Wisełka Pyrland Park Linowy 2 2 1 0 0
Łukasz Poszwiński Radcowie 4 1 0 0 0
Dawid Fibner Mat-Oil 3 1 1 0 0
Łukasz Mieloch Palestra 3 1 0 0 0
Bartosz Jezierski OSTC Poznań 4 1 1 0 0
Maciej Bydałek Mat-Oil 8 1 5 0 0
Wojciech Gembicki OSTC Poznań 5 1 3 0 0
Wojciech Urbaniak Palestra 3 1 0 0 0
Michał Kaźmierczak Eurocash 3 1 3 0 0
Maciej Niedziałkowski Radcowie 2 1 1 0 0
Konrad Dominiczak Pyrland Park Linowy 1 1 0 0 0
Michał Panek Eurocash 7 1 0 0 0
Maciej Woźniak Palestra 5 1 2 0 0
Jakub Krobski Palestra 7 1 1 0 0
Piotr Robak Przelewy24 4 1 3 1 0
Łukasz Lewandowski Pyrland Park Linowy 1 1 2 0 0
Mateusz Pasiński Pyrland Park Linowy 3 1 2 0 0
Bartosz Hajer Nivea BMP 2 1 2 0 0
Mikołaj Pauch Eurocash 1 1 0 0 0
Piotr Deger Eurocash 1 1 1 0 0
Paweł Bogusławski Nivea BMP 4 1 2 0 0
Grzegorz Wiśniewski Arka Strong 2 1 1 0 0
Wojciech Jerzak Eurocash 3 1 1 0 0
Maciej Jaszczyński Nivea BMP 2 1 0 0 0
Alan Dymek Przyjaciele z Boiska 7 1 1 0 0
Mateusz Kupś Przyjaciele z Boiska 1 1 0 0 0
Tomasz Krygier Eurocash 4 1 0 0 0
Adam Bajon Palestra 7 1 2 2 2
Łukasz Wawrzyniak Arka Strong 1 0 1 0 0
Marek Gorzelczyk Nivea BMP 1 0 0 0 0
Mat-Oil 3 0 0 0 0
Arkadiusz Bukowski Mat-Oil 3 0 1 0 0
Marek Bartkowiak Palestra 2 0 0 0 0
Jarosław Hurysz Arka Strong 1 0 0 0 0
Grzegorz Mania Palestra 1 0 0 0 0
Rafał Piotrowski Mat-Oil 1 0 0 0 0
Radosław Kowalski Mat-Oil 1 0 0 0 0
Paweł Sentkiewicz Mat-Oil 1 0 0 0 0
Dariusz Michalak OSTC Poznań 2 0 0 0 0
Stanisław Piszczoła OSTC Poznań 2 0 0 0 0
Jacek Gierlak Pyrland Park Linowy 4 0 0 0 0
Tomasz Markiewicz Przyjaciele z Boiska 1 0 1 0 0
Daniel Matczak Przelewy24 1 0 0 0 0
Artur Polis Przelewy24 1 0 0 0 0
Patryk Sidi Pyrland Park Linowy 2 0 0 0 0
Przemysław Mańke Palestra 2 0 0 0 0
Eurocash 3 0 0 0 0
Piotr Jusiak Przelewy24 1 0 0 0 0
Tomasz Malec Przelewy24 4 0 0 0 0
Michał Niekłań Mat-Oil 1 0 0 0 0
Dominik Posiadała Eurocash 1 0 0 0 0
Leszek Kuligowski Nivea BMP 6 0 0 1 0
Wojciech Urbaniak Przyjaciele z Boiska 1 0 0 0 0
Janusz Wanat Przyjaciele z Boiska 2 0 3 0 0
Jarosław Musiał Roti-Ten 3 0 0 0 0
Maciej Krzysztofiak Roti-Ten 6 0 1 0 0
Krzysztof Kajdasz Roti-Ten 1 0 0 0 0
Piotr Walczak Roti-Ten 7 0 1 0 0
Damian Mel Eurocash 2 0 1 0 0
Sławomir Jabłoński Eurocash 1 0 0 0 0
Artur Chmiel Roti-Ten 2 0 1 0 0
Krzysztof Depa Roti-Ten 3 0 0 0 0
Maciej Lubczyński Roti-Ten 8 0 1 0 0
Mateusz Ziółkowski Przelewy24 1 0 0 0 0
Marcin Stelmach Przelewy24 2 0 0 0 0
Tomasz Brencz Eurocash 5 0 0 0 0
Marcin Debski Arka Strong 2 0 0 0 0
Piotr Matysiak Mat-Oil 1 0 0 0 0
Mateusz Jędrzejczak Eurocash 2 0 1 0 0
Tomasz Frycz Eurocash 1 0 0 0 0
Rafał Budych Przyjaciele z Boiska 1 0 0 0 0
Łukasz Zgłobicki Radcowie 2 0 0 0 0
Krzysztof Jakoktoche Radcowie 2 0 0 0 0
Szymon Depa Roti-Ten 1 0 0 0 0
Michał Mikołajczak Palestra 1 0 0 0 0
Bartosz Boliński Eurocash 1 0 0 0 0
Piotr Fuchs Arka Strong 7 0 3 0 0
Paweł Polaczyk Eurocash 2 0 1 0 0
Marcin Czarny Eurocash 5 0 0 0 0
Sebastian Bajer Pyrland Park Linowy 1 0 0 0 0
Daniel Pośpiech Radcowie 6 0 0 0 0
Maksymilian Bach Palestra 1 0 0 0 0
Jarosław Majchrzak Przyjaciele z Boiska 8 0 0 0 0
Waldemar Kwiatek Roti-Ten 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr A

1.
Przyjaciele z Boiska
4:5
Roti-Ten
2.
Eurocash
3:2
Mat-Oil
3.
Nivea BMP
6:9
Roti-Ten
4.
Przyjaciele z Boiska
1:1
Palestra
5.
Roti-Ten
2:1
Eurocash

Halowa Piłka Nożna Gr B

1.
Radcowie
4:2
OSTC Poznań
2.
Radcowie
8:3
Arka Strong
3.
OSTC Poznań
3:0
Pyrland Park Linowy
4.
Pyrland Park Linowy
0:3
Przelewy24
5.
Arka Strong
7:4
OSTC Poznań

Bowling Gr A

1.
Orange Polska S.A.
1291:1207
PKO BP
2.
Eurocash
1282:1281
MPK Poznań
3.
MPK Poznań
1293:1129
PKO BP
4.
MPK Poznań
1221:1259
Orange Polska S.A.