Piłka nożna Halowa piłka nożna - Zima 2023 - Halowa Piłka Nożna Gr A - asysty

zawodnik drużyna mecze bramki asysty żólte kartki czerwone kartki
Jędrzej Strzódka PKO BP 4 4 6 0 0
Maciej Wydmuch Mercedes Duda-Cars 6 7 5 0 0
Łukasz Łeszyk DEK-POL 6 6 5 0 0
Michał Gruszka Przyjaciele z Boiska 5 1 5 0 0
Tomasz Wawrzyniak Roti-Ten 5 6 4 0 0
Marcin Troszczyński Przyjaciele z Boiska 4 2 4 0 0
Krzysztof Filipiak Nivea BMP 6 11 3 0 0
Radosław Jaszak PKO BP 4 3 3 0 0
Filip Nowacki Nivea BMP 6 3 3 1 0
Patryk Markiewicz Przyjaciele z Boiska 5 2 3 0 0
Krystian Burchart Nivea BMP 5 2 3 0 0
Michał Trawiński Nivea BMP 6 1 3 0 0
Maciej Lubczyński Roti-Ten 6 1 3 0 0
Zbyszko Malec PKO BP 6 0 3 0 0
Maciej Iłowiecki Mercedes Duda-Cars 7 13 2 0 0
Łukasz Hurysz Arka Strong 6 9 2 0 0
Mateusz Łeszyk DEK-POL 4 6 2 0 0
Paweł Hałas Arka Strong 3 5 2 0 0
Łukasz Janowicz Nivea BMP 2 3 2 0 0
Maciej Nogaj Arka Strong 3 3 2 0 0
Piotr Reszela Mercedes Duda-Cars 3 2 2 0 0
Dawid Radzicki FLEXLINK 6 2 2 0 0
Adrian Waszkiewicz Mercedes Duda-Cars 5 2 2 0 0
Oskar Kwiatek Roti-Ten 5 1 2 0 0
Marcin Warmiński PKO BP 7 1 2 0 0
Bartosz Łeszyk DEK-POL 2 0 2 0 0
Łukasz Wojciechowski DEK-POL 3 0 2 0 0
Mikołąj Hajdasz Przyjaciele z Boiska 4 0 2 0 0
Radosław Nowak Nivea BMP 1 0 2 0 0
Waldemar Kwiatek Roti-Ten 6 5 1 0 0
Łukasz Wawrzyniak Arka Strong 5 4 1 0 0
Zbigniew Krzyżaniak Przyjaciele z Boiska 3 4 1 0 0
Marian Musiał Roti-Ten 6 4 1 0 0
Maciej Jaszczyński Nivea BMP 2 3 1 0 0
Paweł Lachowski Mercedes Duda-Cars 3 3 1 0 0
Krystian Maik Nivea BMP 6 3 1 0 0
Filip Nowak Arka Strong 1 3 1 0 0
Tomasz Żurawski Nivea BMP 4 3 1 0 0
Michał Kliszkowiak Mercedes Duda-Cars 3 2 1 0 0
Tomasz Mielcarek PKO BP 6 2 1 0 0
Adam Zawistowski DEK-POL 4 2 1 0 0
Przemek Szrama FLEXLINK 3 2 1 0 0
Przemysław Worsa Mercedes Duda-Cars 7 2 1 0 0
Michał Śleboda Przyjaciele z Boiska 5 2 1 0 0
Kamil Danielewicz FLEXLINK 6 1 1 0 0
Dawid Godyla Arka Strong 2 1 1 0 0
Dawid Maciejewski Nivea BMP 2 1 1 0 0
Mateusz Nogaj Arka Strong 4 1 1 0 0
Paweł Fleischer DEK-POL 5 1 1 0 0
Bartek Ślebioda PKO BP 6 1 1 0 0
Rafał Sztanderski Mercedes Duda-Cars 3 0 1 0 0
Marcin Dębski Arka Strong 4 0 1 0 0
Piotr Fuchs Arka Strong 4 0 1 0 1
Filip Pankowski FLEXLINK 5 0 1 0 0
Mikołaj Sierpiński Arka Strong 3 0 1 0 0
Krzysztof Depa Roti-Ten 5 0 1 0 0
Mateusz Kupś Przyjaciele z Boiska 6 14 0 0 0
Adrian Janaszek FLEXLINK 6 6 0 0 0
Andrzej Symołon PKO BP 3 5 0 0 0
Kacper Lipczyński PKO BP 4 4 0 0 0
Filip Wojciechowski DEK-POL 4 3 0 0 0
Artur Chmiel Roti-Ten 4 3 0 0 0
Filip Gimzicki Przyjaciele z Boiska 4 3 0 0 0
Damian Malicki PKO BP 4 2 0 0 0
Damian Szurgot DEK-POL 1 2 0 0 0
Krzysztof Potok Arka Strong 1 2 0 0 0
Emil Tomczyk FLEXLINK 6 2 0 0 0
Arkadiusz Strzelecki Nivea BMP 6 2 0 0 0
Tomasz Pieluszyński PKO BP 1 1 0 0 0
Maciej Wołowicz Arka Strong 1 1 0 0 0
Sławomir Osak FLEXLINK 3 1 0 0 0
Remik Woźniak FLEXLINK 2 1 0 0 0
Remigiusz Szóstak FLEXLINK 3 1 0 0 0
Roman Golicki FLEXLINK 4 1 0 0 0
Konrad Goździor DEK-POL 2 1 0 0 0
Olek Vovnianko Przyjaciele z Boiska 5 1 0 0 0
Piotr Kupś Przyjaciele z Boiska 4 1 0 0 0
Marcin Kuckawski Arka Strong 1 1 0 0 0
Piotr Walczak Roti-Ten 3 1 0 0 0
Jarosław Musiał Roti-Ten 4 1 0 0 0
Mikołaj Piechowiak Mercedes Duda-Cars 1 0 0 0 0
Adrian Osak FLEXLINK 3 0 0 0 0
Dominik Sawicki Arka Strong 1 0 0 0 0
Mariusz Kleczkowski PKO BP 1 0 0 0 1
Tomasz Wojtacha PKO BP 5 0 0 0 0
Waldemar Jesło FLEXLINK 1 0 0 0 1
Michał Urbaniak PKO BP 2 0 0 0 0
Marcel Lipczyńśki PKO BP 2 0 0 0 0
Leszek Kuligowski Nivea BMP 3 0 0 0 1
Kamil Czerniak Nivea BMP 1 0 0 0 0
Krzysztof Piechowiak Mercedes Duda-Cars 7 0 0 0 1
Adam Szrama FLEXLINK 4 0 0 0 0
Tomasz Kaczmarek PKO BP 4 0 0 0 0
Jarek Przybyszewski DEK-POL 5 0 0 0 0
Darek Jastrzębski Arka Strong 1 0 0 0 0
Patryk Jacek DEK-POL 3 0 0 0 0
Adam Szkudlarek FLEXLINK 2 0 0 0 0
Kamil Wrzaskowski FLEXLINK 2 0 0 0 0
Maciej Szewczak Mercedes Duda-Cars 3 0 0 0 0
Tymoteusz Czerwiński Mercedes Duda-Cars 3 0 0 0 0
Maciej Krzysztofiak Roti-Ten 1 0 0 0 0
Paweł Umecki DEK-POL 1 0 0 0 0

Halowa Piłka Nożna Gr A

1.
Arka Strong
5:7
KREMIKI
2.
Arka Strong
7:2
HALEON
3.
Arka Strong
3:0
PKO BP
4.
KREMIKI
8:7
Roti-Ten
5.
FlexLink
3:0
PKO BP

Bowling Gr A

1.
Orange Polska S.A.
1257:1277
MK Bowling
2.
Orange Polska S.A.
1205:1296
MK Bowling
3.
PKO BP
1160:1168
Przelewy24
4.
Eurocash
1074:878
Collegium Da Vinci
5.
Collegium Da Vinci
872:1107
Orange Polska S.A.