Piłka nożna WIOSNA 2004 - Grupa A - PBG SA - statystyki
| # | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | + | - | = | +/mecz | -/mecz | walk. | zw. walk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | PBG SA | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 32 | 63 | -31 | 3.2 | 6.3 | 2 | 0 |
| zawodnik | drużyna | mecze | bramki | asysty | żólte kartki | czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Michał Zboralski | PBG SA | 5 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Krzysztof Grunt | PBG SA | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Błażej Nowacki | PBG SA | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Piotr Panek | PBG SA | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Rafał Majtczak | PBG SA | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Leszek Filipiak | PBG SA | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| Paweł Krzywda | PBG SA | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Wyniki:
Piłka nożna halowa
Walkower
Po pierwszej, wyrównanej i zaciętej połowie, utrzymywał się wynik remisowy 2:2. Po przerwie Solaris uzyskał prowadzenie, ale PBG zdołało jeszcze wyrównać na 3:3. Kolejne dwa gole Solarisu przesądziły już o zwycięstwie tej druzyny.
Początek meczu był dość wyrównany. Z biegiem czasu jednak Maga przejęła inicjatywę na boisku i z każdą minutą powiększała przewagę.
Mimo prowadzenia do przerwy 3:0, a w drugiej połowie nawet 5:1, Domdata dała sobie wydrzeć zwycięstwo. PBG nie tylko odrobił straty, ale na kilka sekund przed końcem meczu prowadził 6:5. Domdata w ostatniej chwili uratowała się przed porażką.
Walkower
Zawodnicy PBG wykazali w tym meczu ogromną determinację w osiągnięciu celu. Po przerwie przegrywali już 2:5 z PKOBP . Ta sytuacja tylko ich zmobilizowała. Do końca spotkania konsekwentnie odrabiali straty, by w końcówce zdobyć gola na miarę remisu.
Dobry początek meczu wykonaniu PBG, ale w miarę upływu czasu inicjatywę przejęli gracze Magi. Do przerwy prowadzili oni 4:2. W drugiej połowie udało się im utrzymać a nawet powiększyć przewagę.
PBG SA był zespołem lepiej zorganizowanym i choć minimalnie to jednak zasłużenie zwyciężył. Zawodnicy PKO BP większość piłek kierowali do swojego najlepszego napastnika, który nie był w stanie sam walczyć z obrońcami PBG.
Zespół PBG SA przystąpił do tego spotkania zbyt osłabiony i nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki.

